Explore More Cities › +
Discover the unexpected in the Los Angeles Area. Explore All of Los Angeles
Restaurants & Bars 31

Why does Apple Pan always seem to cost $20 per person

kevin | Apr 11, 200608:46 PM

It seems every time i go there the prices are going up.

After all it's just a burger joint in some ways, pies are still pretty good, but close to 7 bucks for a slice?

Want to stay up to date with this post? Sign Up Now ›
Log In or Sign Up to comment

Recommended From CH